czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 4408

Koleje Śląskie: Zmiany w ZKA na linii S6 z Wisły do Czechowic-Dziedzic

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj

W miniony poniedziałek, 19 kwietnia Koleje Śląskie wprowadziły zmiany w zastępczej komunikacji autobusowej na linii S6 kursującej z Wisły Głębce do Katowic. Ma to związek z rozszerzeniem zakresu prac przez zarządcę infrastruktury kolejowej na objętym modernizacją odcinku Zabrzeg - Bronów.

Reklama

Koleje Śląskie
Koleje Śląskie: Zmiany w ZKA na linii S6 z Wisły do Czechowic-Dziedzic · fot. Tomasz Żak / UMWS


W związku z rozszerzeniem zakresu prac przez PKP PLK - zarządcę infrastruktury kolejowej - na objętym modernizacją węźle kolejowym Czechowice-Dziedzice na odcinku Zabrzeg - Bronów, Koleje Śląskie wprowadzają zmiany w funkcjonowaniu zastępczej komunikacji autobusowej ZKA (BUS).

- Od 19 kwietnia - do odwołania - w dni robocze relacja wybranych kursów autobusowych zostanie wydłużona do Czechowic-Dziedzic. Funkcjonowanie ZKA w dni wolne (tj. w soboty, niedziele i święta) pozostaje bez zmian oprócz 22 oraz 29 maja - dla tych dni informacja o ZKA zostanie podana w osobnym komunikacie - poinformowała spółka Koleje Śląskie.

Zmiany są zawarte w rozkładzie jazdy, który dostępny jest tutaj.

mp / czecho.pl
źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj