czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 maja 2021
  • wyświetleń: 1986

Nauczycielka z Czańca zajęła miejsce zmarłego wicestarosty Szetyńskiego

Alicja Młynarska-Mazur, nauczycielka z Czańca weszła do Rady Powiatu w Bielsku-Białej w miejsce zmarłego wicestarosty Grzegorza Szetyńskiego. Podczas majowej sesji złożyła ślubowanie i rozpoczęła pracę radnej. W Radzie Powiatu będzie działała w 2 komisjach: komisji edukacji, kultury i sztuki oraz komisji ochrony środowiska i rolnictwa.

Reklama

Nauczycielka z Czańca zajęła miejsce zmarłego wicestarosty Szetyńskiego
Nauczycielka z Czańca zajęła miejsce zmarłego wicestarosty Szetyńskiego · fot. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


Alicja Młynarska - Mazur ma wykształcenie wyższe, jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Nauczycielka historii, wiedzy o społeczeństwie, techniki oraz wychowania do życia w rodzinie. Jest wicedyrektorem w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Porąbce. Mieszkanka Czańca ma doświadczenie pracy w samorządzie - przez 2 kadencje (2010-2014, 2014-2018) była radną w gminie Porąbka. W ostatnich wyborach samorządowych w 2018 roku startowała do Rady Powiatu z listy PIS. Jest bezpartyjna.

mp / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.