czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 3202

Mizerów: czechowiczanin pędził 126 km/h w terenie zabudowanym

Policjanci Ruchu Drogowego zatrzymali prawo jazdy 55-letniemu mężczyźnie kierującemu pojazdem Volvo, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Sprawcy wykroczenia zatrzymano uprawnienia do kierowania. Ponadto mężczyzna otrzymał mandat karny w kwocie 500 zł oraz 10 punktów karnych.

Reklama

wideorejestrator
Mizerów: czechowiczanin pędził 126 km/h w terenie zabudowanym · fot. KPP Pszczyna


W środę policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie pełnili służbę z wykorzystaniem nieoznakowanego radiowozu. Tuż po godzinie 7.00 przeprowadzając pomiar prędkości w miejscowości Mizerów, zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Volvo, który pędził w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h.

Według obowiązujących przepisów kierowcy, który dopuści się takiego przekroczenia dopuszczalnej prędkości, policjanci obligatoryjnie zatrzymują prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Dodatkowo 55-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic otrzymał mandat karny w wysokości 500 zł, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych.

ab / czecho.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.