Wiadomości

  • 14 września 2021
  • wyświetleń: 1435

Ligota: kolejny fragment ulicy Zacisznej będzie przebudowany

Kolejny fragment ulicy Zacisznej w Ligocie zostanie przebudowany. Urząd Miejski ogłosił właśnie przetarg na wykonanie inwestycji.

Ligota: kolejny fragment ulicy Zacisznej będzie przebudowany
Ligota: kolejny fragment ulicy Zacisznej będzie przebudowany · fot. Google Maps


Zamówienie dotyczy przebudowy fragmentu ulicy Zacisznej w Ligocie o długości około 348 metrów oraz szerokości 4 metrów. W ramach zamówienia przewiduje się wykonanie podbudowy i nawierzchni drogi w konstrukcji warstw ścieralnej oraz wiążącej, podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie oraz stabilizację cementową.

Ponadto przewiduje się zabudowę oporników drogowych ograniczających krawędzie jezdni, wykonanie poboczy obustronnych z frezu gr. 10cm, zabudowę studni betonowej oraz ścianek czołowych na przepuście oraz wykonanie przyłącza wodociągowego.

Termin składania ofert przez firmy zainteresowane wzięciem udziału w przetargu mija 27 września o godzinie 11.00. Termin realizacji zamówienia wg ogłoszenia o przetargu to 25 grudnia 2021 roku.

mp / czecho.pl

źródło: BIP Gminy Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.