Wiadomości

  • 15 września 2021
  • wyświetleń: 3153

Bielszczanin podrzucał worki ze śmieciami do Bronowa

Mieszkaniec Bielska-Białej został ukarany mandatem karnym za podrzucenie worków ze śmieciami w Bronowie przy ulicy Kopaniny.

Śmieci Bronów
Bielszczanin podrzucał worki ze śmieciami do Bronowa · fot. Jerzy / Nadesłane przez czytelnika


W okresie wiosennym opisany został problem podrzuconych odpadów na ulicy Kopaniny w Bronowie. Po uzyskaniu informacji od mieszkańca funkcjonariusze udali się na miejsce i potwierdzili zasadność zgłoszenia. Stwierdzono kilka worków z odpadami komunalnymi.

Dociekliwość służb mundurowych pozwoliła ustalić, do kogo mogą należeć śmieci. Sprawcą okazał się mieszkaniec Bielska-Białej, który przyznał się do popełnienia wykroczenia, za co został ukarany wysokim mandatem z art. 145 kodeksu wykroczeń.

- Funkcjonariusze na każde takie zgłoszenie reagują i dążą do ustalenia sprawcy podrzucania odpadów, dlatego apelujemy, aby zgłaszać każdorazowo takie zdarzenie pod bezpłatny numer telefonu 986. Razem zadbajmy o nasze środowisko aby było czyste, a sprawcy zostali ukarani - informuje Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach.

ab / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.