Wiadomości

  • 11 listopada 2021
  • 13 listopada 2021
  • wyświetleń: 3850

LGR Bielska Kraina tworzy bazę punktów sprzedaży ryb

Lokalna Grupa Rybacka "Bielska Kraina" zachęca gospodarstwa rybackie z obszaru swojego działania do zgłaszania chęci znalezienia się na liście "Punktów sprzedaży Ryb".

LGR Bielska Kraina tworzy bazę punktów sprzedaży ryb
LGR Bielska Kraina tworzy bazę punktów sprzedaży ryb · fot. Pixabay


- Stworzona przez nas baza ma na celu w okresie przedświątecznym pomóc konsumentom w wyborze miejsca zakupu ryb od lokalnych producentów, z gwarancją świeżości i najwyżej jakości produktów. Baza zostanie zamieszczona na naszej stronie internetowej oraz stronach internetowych naszych partnerów. Ponadto na antenie Radia Bielsko zamieszczone zostaną spoty, zachęcające do zakupu ryb prosto z gospodarstw rybackich z naszego terenu - informuje LGD "Bielska Kraina".

W roku ubiegłym na liście znalazło się łącznie 65 gospodarstw rybackich z gmin: Bestwina, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze oraz Wilamowice. Na liście umieszczone zostaną dane gospodarstwa rybackiego wraz miejscem sprzedaży ryb, kontaktem telefonicznym oraz rodzajem ryb, które gospodarstwo ma w swojej ofercie.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem telefonu: 725 449 170 lub e-mailowo: biuro@bielskakraina.pl.W przypadku wysłania e-maila, prosi się o podanie w nim nazwy gospodarstwa rybackiego, punktu / punktów sprzedaży ryb (dokładny adres), telefonu kontaktowego oraz rodzaju ryb (np. karp, amur, szczupak, itp.).

mp / czecho.pl

źródło: LGR "Bielska Kraina"

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.