Wiadomości

  • 23 listopada 2021
  • 28 listopada 2021
  • wyświetleń: 11153

Ruszył sezon na lodowisku MOSiR! Sprawdź regulamin i cennik

W czwartek, 25 listopada otwarte zostało czechowickie lodowisko - informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji . Obiekt będzie działał w reżimie sanitarnym.

Lodowisko, mosir
Ruszył sezon na lodowisku MOSiR! Sprawdź regulamin i cennik · fot. mp / czecho.pl


Główne zasady bezpieczeństwa:
  • na holu może przebywać jednocześnie maksymalnie 25 osób: pierwszeństwo do wejścia na hol będą miały osoby schodzące z tafli lodowiska po zakończonej jeździe, a osoby chcące wejść na obiekt będą proszone o zaczekanie przed głównymi drzwiami (przebieralni). Na terenie holu/przebieralni obowiązuje obowiązek zasłaniania ust i nosa.
  • na tafli lodowiska może przebywać jednocześnie 120 osób.


Na obiekcie będzie funkcjonowała wypożyczalnia, w której będzie można wypożyczyć łyżwy oraz kaski. Dodatkowo jest możliwość naostrzenia łyżw.

Lodowisko, mosir
Ruszył sezon na lodowisku MOSiR! Sprawdź regulamin i cennik · fot. mp / czecho.pl


Lodowisko będzie funkcjonowało codziennie w godzinach od 10.00 do 20.00. Obowiązkowa przerwa techniczna będzie w godzinach 14.15-15.00. W przypadku złych warunków atmosferycznych np. intensywne opady śniegu, pracownik techniczny może zdecydować o dodatkowej przerwie technicznej, celem czyszczenia lodowiska. Co ważne użytkownikom w tym czasie zostanie zatrzymany czas jazdy.

- Przypominamy o komputerowym systemie obsługi klienta, który obowiązuje na naszym obiekcie. Na wejściu otrzymujemy opaskę z kodem kreskowym. Naliczanie czasu rozpocznie się po przebraniu i przygotowaniu do jazdy oraz zeskanowaniu biletu na bramce wejściowej na lodowisko. Klienci płacić będą za skorzystanie z lodowiska przy wyjściu z obiektu. Jedno wejście obejmuje 60 minut w ramach którego czas przeznaczony jest na jazdę oraz przebranie po zejściu z lodowiska. Po przekroczeniu czasu system będzie naliczał dopłatę minutową zgodnie z cennikiem. Będzie również istniała możliwość wykupienia wejścia na 90 minut jazdy plus 15 minut na przebranie. System ciągłej obsługi klienta pozwala na to, aby każdy mógł dołączyć do jazdy o dowolnej godzinie. Kolejnymi udogodnieniami są wspólny karnet na basen i lodowisko oraz możliwość płatności kartą - informuje MOSiR Czechowice-Dziedzice.

Lodowisko, mosir
Ruszył sezon na lodowisku MOSiR! Sprawdź regulamin i cennik · fot. mp / czecho.pl


Cennik lodowiska znajduje się tutaj (plik pdf).

mp / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.