czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1074

Strefa 4B: odbiór odpadów segregowanych nastąpi 27 grudnia

Jak poinformowało Biuro ds. Gospodarki Odpadami czechowickiego Urzędu Miejskiego, w strefie 4B odpady selektywne, zebrane w workach żółtych oraz niebieskich, będą odbierane w poniedziałek 27 grudnia.

śmieci, odpady, kosze, kubły
Strefa 4B: odbiór odpadów segregowanych nastąpi 27 grudnia · fot. UM Czechowice-Dziedzice


- W drukowanym harmonogramie odbierania odpadów dla tej strefy pojawił się błąd pisarski, mogący sugerować, że odpady selektywne będą odbierane w piątek, czyli w Wigilię - informuje um Czechowice-Dziedzice.

- Zachęcamy do korzystania z interaktywnych, w razie konieczności aktualizowanych na bieżąco harmonogramów, dostępnych w ramach aplikacji Blisko na urządzenia mobilne oraz w dedykowanej gospodarce odpadami zakładce na stronie internetowej Urzędu Miejskiego - Harmonogram wywozu odpadów - dodaje czechowicki magistrat.

Strefa 4B obejmuje ulice: Braterska, Bratnia, Dojazdowa, Dożynkowa, Jagiellońska, Klasztorna, Korczaka, Konopnickiej, Krasińskiego, Legionów od Starej Kablowni do skrzyżowania z ul. Łukasiewicza, Marzanny, Mazańcowicka od 1 do 20 i 31, Mickiewicza, Moniuszki, Piłsudskiego, Sobieskiego, Sobótki, Spokojna, Szymanowskiego, Stawowa, Targowa, Wiankowa.

mp / czecho.pl
źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.