czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 listopada 2007
  • wyświetleń: 1545

Pijani rowerzyści na drogach Czechowic

Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali wczoraj w Czechowicach-Dziedzicach trzech nietrzeźwych rowerzystów.

Reklama

Tadeusz B. - 47-letni mieszkaniec jednej z podbielskich miejscowości zatrzymany został do kontroli drogowej o godzinie 17.00 na ulicy Węglowej. Badanie alkomatem wykazało, że kierując rowerem miał we krwi aż 2,5 promila alkoholu. Jednocześnie w trakcie sprawdzeń okazało się, że jechał na rowerze mimo orzeczonego wobec niego przez Sąd Rejonowy w Pszczynie zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów.

Krystynę C. - 55-letnią mieszkankę Czechowic-Dziedzic policjanci zatrzymali o godzinie 18.40 przy ulicy Rumana. Nietrzeźwa rowerzystka miał we krwi prawie 2 promile alkoholu. Kilka minut później na ulicy Węglowej funkcjonariusze zatrzymali Ryszarda K. - 64-letniego czechowiczanina, który kierując jednośladem miał we krwi przeszło promil alkoholu.

Sprawcom grożą kary grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Muszą się też liczyć z ewentualnością podania zasądzonego wobec nich wyroku do publicznej wiadomości, włącznie z publikacją ich danych osobowych oraz wizerunku. Tadeusz B. odpowie dodatkowo za niestosowanie się do orzeczonego wyroku sądowego.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.