czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2022
  • 27 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 3102

[Konkurs] "Andre Rieu. Niech znów nastaną szczęśliwe dni" w MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na retransmisję koncertu Andre Rieu "Niech znów nastaną szczęśliwe dni". Seanse zaplanowano na 27 sierpnia oraz 18 września. Będzie to premierowa transmisja do polskich kin koncertu letniego Rieu z Maastricht.

Reklama

"Andre Rieu. Niech znów nastaną szczęśliwe dni" w MDK
"Andre Rieu. Niech znów nastaną szczęśliwe dni" w MDK · fot. MDK Czechowice-Dziedzice


Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca!

Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł Niech znów nastaną szczęśliwe dni! i - jak to działo się wcześniej - zostanie retransmitowany do kin na całym świecie.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie.Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu Niech znów nastaną szczęśliwe dni! spodoba Wam się tym bardziej.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem!

Czas trwania: około 180 minut [w tym jedna przerwa]
Napisy: polskie
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

"Andre Rieu. Niech znów nastaną szczęśliwe dni" w MDK
"Andre Rieu. Niech znów nastaną szczęśliwe dni" w MDK · fot. MDK Czechowice-Dziedzice


Konkurs

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj