Wiadomości

  • 26 października 2022
  • wyświetleń: 887

Centrum Zarządzania Kryzysowego uruchomi infolinię dla bezdomnych

W związku z prowadzonymi działaniami w zakresie ochrony ludności podczas nadchodzącej zimy, wzorem lat ubiegłych, w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach we wtorek, 1 listopada uruchomiona zostanie infolinia o bezpłatnym trzycyfrowym numerze telefonu 987 (zarówno z telefonów komórkowych, jak i stacjonarnych). Będzie obsługiwana całodobowo przez służbę dyżurną Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

bezdomność
Centrum Zarządzania Kryzysowego uruchomi infolinię dla bezdomnych


Pod wskazanym numerem można uzyskać informację o możliwości pomocy w zakresie noclegu i wyżywienia dla osób bezdomnych na terenie województwa śląskiego.

Aktualny wykaz jednostek świadczących pomoc osobom bezdomnym z terenu całego województwa śląskiego znajduje się na stronie internetowej Wydziału Rodziny i Polityki Społecznej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach w zakładce "Wykazy i rejestry" - "Pomoc społeczna" oraz dostępny jest pod wskazanymi linkami:

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.