Wiadomości

  • 28 listopada 2022
  • 29 listopada 2022
  • wyświetleń: 4263

Glovo w Czechowicach-Dziedzicach. Dostarczy jedzenie i zakupy

Glovo nieustannie poszerza swoją działalność i zasięg. Obecnie dostęp do produktów multi-category w dostawie pod drzwi klienta mają mieszkańcy ponad 170 miast. Od niedawna z aplikacji może korzystać także społeczność Czechowic-Dziedzic.

Kurier Glovo - zdj.  ilustracyjne
Kurier Glovo - zdj. ilustracyjne · fot. Materiały prasowe


Glovo od niedawna jest dostępna w Czechowicach-Dziedzicach. Użytkownicy aplikacji, pośredniczącej w dostawach między sklepami i restauracjami a ich klientami, mogą zamówić, m.in. dania z lokalnych restauracji, takich jak: Craft Burger, KUZU, Pigallo, Nowe Pietro, Kolejowa Pub&Bistro, Restauracja Kombinat Bistro, Kebab Gwiazda, Diamond Kebab.

Ponadto dzięki Glovo pod drzwi czechowiczan, poza posiłkami, dostarczone zostaną artykuły spożywcze, artykuły papiernicze, akcesoria domowe, kosmetyki i inne produkty. Proces złożenia zamówienia jest szybki i prosty - wymaga tylko jednego kliknięcia. Partnerami Glovo w Czechowicach-Dziedzicach są także: Kofeina, WILD BULL Burger&Lunch, Czarda Grill, Arif Kebab & Restaurant, Tequila, Tawerna Pod Mewą. Nowi użytkownicy aplikacji mogą skorzystać ze specjalnego kodu WITAJCZECHOWICE, który uprawnia do 3 darmowych dostaw.  

- W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców, uruchomiliśmy aplikację w Czechowicach-Dziedzicach. Cieszymy się, że nasza aplikacja spotyka się z tak dużym zainteresowaniem wśród lokalnych społeczności - cały czas otrzymujemy zapytania dotyczące kolejnych lokalizacji. Chcemy, aby mieszkańcy zarówno większych, jak i mniejszych miejscowości mogli zamawiać posiłki z restauracji i kupować potrzebne rzeczy za pomocą jednego kliknięcia, bez wychodzenia z domu. Liczba naszych partnerów wynosi obecnie ponad 11 000 w całej Polsce i cały czas rośnie. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim dostępność produktów multi-category, od żywności po akcesoria do wyposażenia domu - mówią przedstawiciele Glovo.

- Zamówienia realizowane poprzez Glovo są dostarczane w pełni bezpieczny sposób, dzięki dostawie bezkontaktowej w maksymalnie 45 minut od momentu złożenia zamówienia. Aplikacja dociera już do ponad 45% populacji Polski oraz 75% mieszkańców polskich miast. Celem Glovo do końca br. jest osiągnięcie statusu największej pod względem zasięgu tego typu platformy w Polsce - dodają.

Platforma Glovo dedykowana jest także punktom gastronomicznym, które chcą dotrzeć do nowych klientów. Dołączenie do partnerów aplikacji obejmuje bezpłatną pomoc konsultantów, całodobowe wsparcie działu obsługi oraz indywidualnych opiekunów.

Oprócz restauracji, Glovo zaprasza do współpracy kurierów. Potrzebne jest jedynie dobre nastawienie, pojazd (np. samochód, rower czy hulajnoga) oraz telefon. Więcej informacji znajduje się na stronie Glovo. Miejscy kurierzy Glovo dostarczają zakupy i zamówienia z restauracji w każdy dzień tygodnia, w tym także w niedziele niehandlowe.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.