Wiadomości

  • 8 lutego 2023
  • wyświetleń: 1864

[WIDEO] Policjanci z Bielska-Białej pompowali dla Dawida Hasiuka

Policjanci z Komisariatu Policji IV w Bielsku-Białej przyłączyli się do akcji charytatywnej "Pompujemy dla Dawida", której celem jest wsparcie dla Dawida, któremu grozi wózek inwalidzki. Wczoraj policjanci z bielskiej czwórki zjednoczyli siły i wykonali 10 pompek dla chorego chłopca.

Policjanci z Bielska-Białej pompowali dla Dawida Hasiuka
Policjanci z Bielska-Białej pompowali dla Dawida Hasiuka · fot. KMP Bielsko-Biała


Policjanci z Komisariatu Policji IV w Bielsku-Białej wzięli udział w akcji charytatywnej "Pompujemy dla Dawida", do której zostali nominowani przez Karinę Dziech z Ligoty - Mistrzynię Polski w armwretlingu wraz z klubem MCKiS Tytan w Jaworznie.

Akcja ma na celu zebranie pieniędzy na operację dla Dawida hasiuka, która pomoże mu stanąć na nogi. Zgodnie z jej założeniem należało wykonać 10 pompek, przysiadów, brzuszków lub pajacyków - technika dowolna i nominować kolejne trzy osoby. Po wykonaniu zadania należy wpłacić dowolną kwotę na specjalnie utworzoną skarbonkę, z którego dochód przeznaczony jest na pomoc Dawidowi.

"Pompowanie", w którym uczestniczyli policjanci z bielskiej "czwórki" wraz z zastępcą komendanta podkom. Janen Bartasem na czele, rozpoczęło się wczoraj o godzinie 13.30 na placu przed Komisariatem Policji IV w Bielsku-Białej. Policjanci wykonali 10 pompek, po czym komendant nominował funkcjonariuszy z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej, Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Komorowicach.- Dawidowi życzymy dużo zdrowia, a jego rodzicom i bliskim wytrwałości w walce z chorobą i oczywiście spełnienia wszystkich marzeń! - mówią policjanci z Bielsk-Białej.

Więcej o Dawidzie Hasiuku portal czecho.pl pisał w artykule "To ostatni moment, aby pomóc Dawidowi stanąć na nogi". Zbiórka na rzecz nastolatka z Czechowic-Dziedzic dostępna jest tutaj.hasiuk, podatek, pit

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dawid Hasiuk" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dawid Hasiuk

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dawid Hasiuk" podaj