Wiadomości

  • 22 marca 2023
  • wyświetleń: 4167

Jakie są ulubione dania czechowiczan? Pokazano dane

Od września 2022 roku mieszkańcy Czechowic-Dziedzic korzystają z platformy Glovo. Dzięki aplikacji mogą zamówić posiłki z lokalnych restauracji oraz inne produkty takie jak wyroby alkoholowe. Spośród kuchni świata, dostępnych w Glovo w Czechowicach-Dziedzicach największym zainteresowaniem cieszy się kuchnia amerykańska, a na liście ulubionych dań najwyżej plasują się burgery.

Jakie są ulubione dania czechowiczan? Pokazano dane
Jakie są ulubione dania czechowiczan? Pokazano dane - zdj. ilustracyjne · fot. Pixabay


W Czechowicach-Dziedzicach Glovo rozpoczęło działalność we wrześniu 2022 roku. Poprzez aplikację lokalna społeczność może zamówić danie z ulubionej restauracji z dostawą do domu lub biura, ale również artykuły spożywcze, akcesoria domowe czy kosmetyki. Użytkownicy aplikacji mogą skorzystać także z oferty takich sklepów jak Tequila, by zamawiać ciekawe alkohole.

Mieszkańcy na mapie kulinarnej Czechowic-Dziedzic bez wątpienia pokochali restaurację Craft Burger. Użytkownicy aplikacji dokonują średnio 40 zamówień w tygodniu z tej restauracji, a jej menu oparte jest przede wszystkim na smakach kuchni amerykańskiej. Ulubionym daniem klientów restauracji są burgery.

Ale to nie jedyna restauracja z którą współpracuje Glovo w tym mieście. Na liście partnerów Glovo znajdziemy także lokale: Kalendarium, KUZU, Pigallo, Nowe Pietro, Kolejowa Pub&Bistro, Restauracja Kombinat Bistro, Kebab Gwiazda, Diamond Kebab, Kofeina, WILD BULL Burger&Lunch, Czarda Grill, Arif Kebab & Restaurant, Tawerna Pod Mewą.

Glovo to aplikacja łącząca restauracje, sklepy, kurierów oraz użytkowników, a w całej Polsce pobrano ją już ponad 4 miliony osób. W ten sposób Glovo dociera już do ponad 50% populacji Polski oraz 80% mieszkańców polskich miast. Jednocześnie, już co czwarta restauracja w Polsce jest dostępna w aplikacji, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z szerokiej oferty dań. Klienci w Czechowicach-Dziedzicach mogą także zamawiać produkty ze sklepu Tequila.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.