Wiadomości

  • 15 maja 2023
  • 21 maja 2023
  • wyświetleń: 9999

Udostępnili przejazd pod wiaduktem. Koniec utrudnień dla kierowców

Wykonawca przebudowy czechowickiego węzła kolejowego udostępnił przejazd pod wiaduktem przy ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach, w rejonie ulicy Cmentarnej. To koniec utrudnień dla kierowców i pasażerów PKM.

Przejazd po nowym wiaduktem na ul. Legionów
Przejazd po nowym wiaduktem na ul. Legionów - 16.05.2023 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Komunikat w tej sprawie wydał PKM Czechowice-Dziedzice. - W związku z zakończeniem prac związanych z przebudową linii kolejowej i otwarciem przejazdu pod wiaduktem w ciągu ulicy Legionów, w dniu 16 maja od godziny 10.00 nastąpi przywrócenie kursowania linii nr 1 na w/w odcinku - poinformował przewoźnik.

Przejazd pod wiaduktem na ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach - 16.05.2023 · fot. wpk / czecho.pl


Przywrócone zostaną przystanki Legionów / Waryńskiego, Legionów / Hr.Renarda oraz Węglowa / DK-1. Przystanki tymczasowe zlokalizowane przy ulicy Waryńskiego i Węglowej zostaną zlikwidowane.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego

Od 2019 roku trwa przebudowa czechowickiego węzła kolejowego. Dzięki niej przebudowano stacje Czechowice-Dziedzice, Zabrzeg oraz Goczałkowice-Zdrój. Wymieniono także między innymi tory oraz elementy sieci trakcyjnej. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj