Wiadomości

 • 24 czerwca 2023
 • 28 czerwca 2023
 • wyświetleń: 3024

Znamy repertuar Kina Letniego na lipiec!

W ramach Kina Letniego w lipcu Kino Świt zaprasza najmłodszych widzów (i nie tylko) na seanse przedpołudniowe! Zobaczcie, co w repertuarze!

Kadr z filmu Rysiek Superwróbel
Kadr z filmu Rysiek Superwróbel · fot. materiały dystrybutora


RepertuarRysiek Superwróbel

Pora kończyć afrykańskie trele i wracać do domu! Wróbel Rysiek, wychowany przez rodzinę bocianów marzy o tym, by poprowadzić stado. Niestety, ta zaszczytna i odpowiedzialna misja przypada komuś innemu. Rysiek nie może się z tym pogodzić i opuszcza stado. W pojedynkę wyrusza w podróż pełną niebezpieczeństw i przygód. Wkrótce spotyka wróblicę Sonię, przetrzymywaną przez chciwego pawia Zamano. By ją uwolnić, nasz superwróbel musi rozwiązać zagadkę i odnaleźć bezcenny klejnot. Wymaga to nie tylko zgranej drużyny i wzajemnego zaufania, lecz przede wszystkim umiejętności nabytych od bocianów. Spryt i odwaga znów pomogą małym wróblom osiągać wielkie cele!

 • Czas trwania: 1 godz. 24 min.
 • Reżyseria: Benjamin Quabeck, Mette Tange
 • Scenariusz: Benjamin Quabeck, Mette Tange
 • Gatunek: animacja, familijny, przygodowy
 • Produkcja: Niemcy, Belgia, Norwegia.


Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!

Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni, pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko!

Czas trwania: 45 min.
Produkcja: Polska, 2023
Reżyseria: Marta Stróżycka

Miraculus: biedronka i czarny kot

Licealistka Marinette patrzy na świat przez różowe okulary. Uwielbia pomagać ludziom i rozwiązywać ich problemy. Impulsywna i energiczna, często najpierw działa, a potem myśli. Jednak ta zazwyczaj pewna siebie nastolatka zupełnie traci głowę przed Adrienem - na to Biedronka nigdy by sobie nie pozwoliła.

Czas trwania: 21 min.
Gatunek: animacja, fantasy, akcja
Produkcja: Francja, Japonia, Korea Południowa

Między nami żywiołami

Najnowsza animacja Disneya i Pixara. Akcja filmu rozgrywa się w Żywiołowie, mieście zamieszkanym przez przedstawicieli ognia, wody, ziemi i powietrza. Iskra to twarda, sprytna i ognista dziewczyna, która wbrew woli ojca zaprzyjaźnia się z zabawnym, płynącym z prądem chłopakiem imieniem Wodek. Ich znajomość wywraca świat Iskry do góry nogami i sprawia, że bohaterowie zaczynają na nowo odkrywać otaczający ich świat.

 • Czas trwania: 1 godz. 33 min.
 • Reżyseria: Peter Sohn
 • Scenariusz: Brenda Hsueh
 • Gatunek: animacja, przygodowy
 • Produkcja: USA.


kino letnie

ar / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj