Wiadomości

  • 3 października 2023
  • 6 października 2023
  • wyświetleń: 21563

[FOTO] Potrącenie na ul. Legionów. Pieszy trafił do szpitala

We wtorek 3 października około godziny 18.50 służby ratunkowe interweniowały na ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. W rejonie stacji benzynowej Shell doszło do potrącenia pieszego.

Interwencja służb ratunkowych na ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach - 3.10.2023 · fot. Nadesłane przez czytelników


Do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Jak przekazała naszemu portalowi st. asp. Ilona Michalczyk, pełniąca obowiązki oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej, sprawczynią zdarzenia okazała się kierująca pojazdem marki Suzuki, która potrąciła pieszego przechodzącego ze strony lewej na prawą w stosunku do przejeżdżającego samochodu (pojazd poruszał się w stronę CH Stara Kablownia).

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Pieszy został przewieziony do szpitala. Tam okazało się, że poszkodowany nie doznał poważnych obrażeń ciała, dlatego zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Sprawczyni zatrzymano prawo jazdy, a do sądu został skierowany wniosek o jej ukaranie ze względu na "rażące naruszenie przepisów".

mp, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.