Wiadomości

  • 14 grudnia 2023
  • 17 grudnia 2023
  • wyświetleń: 12732

Czechowiczanin na płycie Kanye Westa! "Historyczny moment dla polskiego rapu"

Shdow, czyli pochodzący z Czechowic-Dziedzic Konrad Żyrek, wspólnie z Hubim we współpracy z Timbalandem wykonał podkład muzyczny na wspólną płytę Kanye Westa i Ty Dolla Signa. To "historyczny moment dla polskiego rapu" - napisał portal Newonce.

SHDOW po  lewej stronie, w bejsbolówce na głowie
SHDOW po lewej stronie, w bejsbolówce na głowie · fot. szarzolph


Portal Newonce poinformował, że premiera nowego projektu amerykańskich raperów odbyła się w weekend w Miami. Wyemitowano wtedy między innymi utwór "F*CK SUMN". - Uwagę słuchaczy z całego świata zwrócił gwiazdorski skład, bo oprócz Kanye Westa i Ty Dolla Signa słyszymy w nim Playboy Cartiego i Quavo. W Polsce jednak większe poruszenie wywołali producenci tego kawałka - zauważa Newonce.

O tym, że czechowiczanin stworzył podkład muzyczny w amerykańsko-polskiej kooperacji z Hubim oraz Timbalandem, mogliśmy się dowiedzieć z relacji Shdowa na Instagramie. Żyrek potwierdził to także publikując poniższy post.Newonce przypomniał też, że kilka lat temu Timbaland - znany amerykański producent hip-hopowy i R&B - na Twitchu "propsował" Shdowa, co być może zapoczątkowało ich współpracę. Jak to się stało, że produkcje HPE'A i SHDOWA trafiły na ¥$? - Wysłałem bity do Timbalanda w październiku i zadzwonił do mnie miesiąc później, że mamy numer na ¥$ - odpowiedział pierwszy z producentów.

Shdow, czyli pochodzący z Czechowic-Dziedzic Konrad Żyrek, to polski producent muzyczny. W serwisie streamingowym Spotify osiągnął 46,8 milionów odtworzeń, mając przy tym 2,6 miliona słuchaczy. Z kolei Kanye West to amerykański raper, wokalista, producent muzyczny, projektant mody oraz kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych w 2020 roku. Uznawany jest za jedną z najważniejszych gwiazd muzyki popularnej XXI wieku.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.