Wiadomości

  • 10 marca 2009
  • wyświetleń: 2266

Wybierz przedsiębiorcę roku

Starosta bielski Andrzej Płonka zaprasza do udziału w kolejnej, VI już edycji Konkursu o Nagrodę Starosty Bielskiego „Przedsiębiorca roku 2008”.

Głównym celem konkursu jest promocja firm działających na terenie powiatu bielskiego i wyłonienie najlepszych przedsiębiorstw w 3 kategoriach: małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwo. Laureatom tych kategorii będą przyznawane statuetki „Laury Dębowe”, które są symbolem sukcesu gospodarczego przedsiębiorstwa.

Konkurs organizowany jest w cyklach rocznych, zwanych edycjami. Do udziału w konkursie mogą przystąpić wszyscy przedsiębiorcy zarejestrowani na terenie powiatu bielskiego, nie zalegający z płatnościami na rzecz Gminy, Skarbu Państwa i ZUS-u. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Przedsiębiorstwo będzie oceniane przez kapitułę Konkursu, a ogłoszenia wyników dokona Starosta Bielski. Wszyscy przedsiębiorcy biorący udział w Konkursie będą zaproszeni na spotkanie podsumowujące, na którym zostaną wręczone nagrody dla najlepszych firm.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest złożenie „Zgłoszenia do Konkursu”, które w wersji elektronicznej dostępne są poniżej. Oprócz wypełnionej ankiety można przesłać również dodatkowe informacje o firmie (certyfikaty, wyróżnienia, nagrody, itp.).

Organizatorzy proszą chętnych do wzięcia udziału w Konkursie o przesłanie ww. dokumentów do dnia 25 marca 2009 roku na adres:

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej
ul. Piastowska 40, 43-300 Bielsko-Biała
(Biuro Programowania Rozwoju i Funduszy Europejskich, pok. 329)

Dodatkowych informacji udziela Biuro Programowania Rozwoju i Funduszy Europejskich, tel. (33) 813-68-74, (033)813-68-02.

aka / czecho.pl

Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.