czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 maja 2009
  • wyświetleń: 1330

Jak pozyskać dotacje z Unii?

Wszystkich prowadzących - lub zamierzających prowadzić - działalność gospodarczą, zapraszamy na bezpłatne, indywidualne konsultacje w ramach punktu konsultacyjnego katowickiej Regionalnej Izby Gospodarczej. W trakcie konsultacji można uzyskać informacje m.in. na temat możliwości otrzymania przez przedsiębiorców dotacji ze środków unijnych.

Reklama

Najbliższe terminy konsultacji to poniedziałki: 25 maja oraz 15 i 22 czerwca br. Spotkania odbywają się w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach.

Aby wziąć udział w konsultacjach należy uprzednio skontaktować się z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 1, pok. 408, tel. 032/214-71-68, e-mail: sr@um.czechowice-dziedzice.pl lub strategia@um.czechowice-dziedzice.pl ).

Osoby zainteresowane najbliższym terminem, proszone są o skontaktowanie się najpóźniej do piątku, 22 maja do godz. 14.00.

Regionalny Punkt Konsultacyjny w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach działa od października ubiegłego roku. W tym czasie z bezpłatnego doradztwa skorzystało już blisko 100 zainteresowanych.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / http://www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.