Wiadomości

  • 12 stycznia 2010
  • wyświetleń: 22014

Czechowice: WOŚP zebrał 48 tys.

W niedzielę 10 stycznia w całym kraju odbył się XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez Centrum Fotograficzne Ryszard Żoczek.

Czechowice: WOŚP zebrał 48 tys.
Wolontariusze czechowickiego sztabu WOŚP
fot. centrumfotograficzne.com
· fot. centrumfotograficzne.com


Jak informuje czechowicki sztab WOŚP, do godziny 21.30 w naszym regionie udało się zebrać ponad 48 tysięcy złotych! Kwota ta jest zasługą wolontariuszy, którzy zbierali datki do puszek oraz darczyńców, którzy na licytacje przekazali liczne gadżety.

Równocześnie organizatorzy zadbali o ciekawą oprawę muzyczną czechowickiego finału WOŚP. Na scenie pojawili się K.A.S.A, Pajujo, Stonehenge oraz Cała Góra Barwinków.

XVIII finał WOŚP to nie tylko niedziela. Już wcześniej odbyły się licznie imprezy towarzyszące. 3 stycznia w Sali Miejskiego Domu Kultury mieliśmy okazję uczestniczyć w Koncercie Noworocznym, na którym wystąpili artyści Teatru Muzycznego „Movimento” pod kierownictwem Barbary Bielaczyc i Koła Badaczy Kultury pod kierownictwem Agnieszki Przybyły-Dumin. W piątek, 8 stycznia, w Alchemii Smaków zabrzmiały szanty w wykonaniu zespołu „Znienacka”.

Portal czecho.pl był patronem medialnym XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czechowicach-Dziedzicach.

aka / czecho.pl

---------------------

http://www.zloteobraczki.pl/public/logo/21_centrum_fotograficzne_ryszard_zoczek_974.jpg align=right>Autor zdjęć: Centrum Fotograficzne Ryszard Żoczek
www: http://centrumfotograficzne.com target=_blank class=dodaj>centrumfotograficzne.com
mail: ryszard@centrumfotograficzne.com
tel. 0 600 065 053

Czechowice: WOŚP zebrał 48 tys. · fot. Ryszard Żoczek / centrumfotograficzne.com


----------


Maraton Fitness dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 13.01.2017 · fot. Tomasz Chmura

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.