Wiadomości

  • 4 stycznia 2010
  • wyświetleń: 1544

Dowiedz się o dotacjach na rozwój firmy

W Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach działa Regionalny Punkt Konsultacyjny, prowadzony przez specjalistów katowickiej Regionalnej Izby Gospodarczej.

Można tutaj całkowicie bezpłatnie uzyskać informacje związane z programami i formami wsparcia dostępnymi dla przedsiębiorców oraz dla osób zamierzających podjąć działalność gospodarczą. Z doradztwa w tym zakresie skorzystało już 200 osób.

Najbliższy termin konsultacji to poniedziałek 11 stycznia. Spotkania mają charakter indywidualnej rozmowy z konsultantem, dlatego należy się na nie umawiać na konkretną godzinę. W związku z tym osoby zainteresowane skorzystaniem z konsultacji w najbliższym terminie, proszone są o kontakt z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta (tel. 32 214-71-68, e-mail: strategia@um.czechowice-dziedzice.pl) do piątku, 8 stycznia do godziny 13.00. Ilość miejsc ograniczona; o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

aka / czecho.pl, źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / http://www.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.