Wiadomości

  • 22 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 4076

Czechosławy zostały rozdane

9 kwietnia odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie Czechosław 2010. Celem było wyłonienie i uhonorowanie najlepszych firm w gminie Czechowice-Dziedzice, promocja przedsiębiorczości oraz dobrych praktyk i etycznych postaw w biznesie.

Przedsiębiorstwa zostały sklasyfikowane w dwóch kategoriach: produkcja i budownictwo oraz handel i usługi. W pierwszej kategorii zwyciężyła Fabryka Zapałek „Czechowice” S.A, natomiast w kategorii handel i usługi wygrała firma Polplast Spółka Jawna D. Zych & P. Zych & W. Zych. Dodatkowo Kapituła Konkursu przyznała nagrody specjalne za całokształt działań biznesowych promujących gminę; otrzymali je Pan Tadeusz Polok oraz Pan Henryk Borowski.

Uroczystość ogłoszenia wyników konkursu i wręczenia nagród – statuetek Czechosława - odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach. Galę uświetnił recital Janusza Radka "Dziwny ten świat – opowieść Niemenem".

aka / czecho.pl, źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / http://www.czechowice-dziedzice.pl

--------------------

http://www.zloteobraczki.pl/public/logo/21_centrum_fotograficzne_ryszard_zoczek_974.jpg align=right>Autor zdjęć: Centrum Fotograficzne Ryszard Żoczek
www: http://centrumfotograficzne.com target=_blank class=dodaj>centrumfotograficzne.com
mail: ryszard@centrumfotograficzne.com
tel. 0 600 065 053
Czechosławy zostały rozdane

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.