czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 czerwca 2008
  • wyświetleń: 477

Uczenie się przez całe życie

Z radością informujemy, iż rozpoczynamy realizację projektu pt.: "Europejska Akademia Tańca" w ramach programu Comenius.

Projekt potrwa dwa lata i zakłada współpracę ze szkołą partnerską w Turcji w ramach której 20 uczniów naszej szkoły wyjedzie do Turcji. W czerwcu przyszłego roku będziemy gościć zaprzyjaźnioną grupę uczniów w naszej szkole. Projekt zakłada aktywny udział w wydarzeniach kulturalnych regionu oraz wzrost umiejętności językowych uczestników projektu. Gorąco zapraszamy do współpracy!

Dodatkowych informacji udziela: Aldona Tomana i Anna Dziki.

ZS "Silesia"

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.