czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 13 marca 2014
  • 14 marca 2014
  • wyświetleń: 1455

Piątkowa premiera w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Za nami:

Multikino w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na piątkową premierę.

Reklama

Multikino
"Obietnica" - Generacja social media kontra zagubieni rodzice w nowym obrazie Opus Film, producenta trzech oficjalnych polskich kandydatów do Oscara - "Ediego", "Sztuczek" i "Z odzysku" oraz wielokrotnie nagrodzonego "Wymyku", w reżyserii Anny Kazejak, autorki kinowego przeboju "Skrzydlate świnie". Poruszający, wnikliwy i odważny portret młodego pokolenia. Światowa premiera fimu będzie miała miejsce na festiwalu Berlinale w lutym tego roku.

Lila i Janek, uczniowie wielkomiejskiego liceum, należą do generacji, która komunikuje się głównie przez Skype'a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem...W obsadzie filmu główne role - Lili i Janka - zagrali Eliza Rycembel i Mateusz Więcławek, debiutanci, wyłonieni w ogólnopolskim castingu. Wspiera ich prawdziwie doborowa ekipa aktorska - Andrzej Chyra ("W imię..."), Magdalena Popławska ("Lęk wysokości"), Jowita Budnik ("Papusza"), Barłomiej Topa ("Drogówka"), Dawid Ogrodnik ("Chce się żyć"). W "Obietnicy" zobaczymy również, między innymi, Nikodema Rozbickiego, który debiutował w głośnym "Bejbi Blues" Katarzyny Rosłaniec oraz Luxurię Astaroth, modelkę, znaną z przebojowych klipów rapera Donatana "Równonoc" i "My Słowianie".

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj