Rozrywka

  • 3 listopada 2014
  • 21 listopada 2014
  • wyświetleń: 3092

Noc Igrzysk Śmierci w Multikinie

Materiał partnera:

Już 21 listopada o godzinie 22:00 w Multikinie Czechowice-Dziedzice odbędzie się ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci. Podczas maratonu premierowo zagramy najnowszą część serii - Igrzyska Śmierci: Kosogłos - część 1.

Multikino
ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci to gwarancja niezapomnianych emocji, a także rozrywki na najwyższym poziomie. W repertuarze:
- Igrzyska śmierci- Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia- Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1 - PREMIEROWO!Cennik biletów:
- 24 zł: specjalna cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na http://www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 24 zł każdy
- 28 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
- 29 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzednich ENEMEFów można kupić dowolną liczbę zniżkowych
- 30 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
- 33 zł: cena normalna
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się w piątek 31 października. Brak możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem http://www.enemef.pl oraz http://www.multikino.pl


W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zbliżającym się nocnym maratonem filmowym "Noc Igrzysk Śmierci" specjalnie dla Państwa otworzyliśmy drugą salę kinową na to wydarzenie.


KonkursMultikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj