Rozrywka

  • 20 grudnia 2015
  • 25 grudnia 2015
  • wyświetleń: 2142

"Bella i Sebastian 2" w Multikinie

Materiał partnera:

Już w najbliższy, bożonarodzeniowy piątek, na ekranach czechowickiego Multikina do zobaczenia będzie druga część filmu o przygodach Sebastiana i jego wiernej czworonożnej towarzyszce.

"Bella i Sebastian 2" - Sebastian i jego wierna czworonożna towarzyszka znowu zachwycą widzów swoją odwagą. Niezwykła przyjaźń chłopca i psa wkroczy na nowy etap - to będzie ich pełna emocjonujących zdarzeń i wzruszających odkryć przygoda.

Wychowywany przez przybranego dziadka Sebastian z niecierpliwością czeka na powrót swej ciotki Angeliny. Na wieść o tym, że awionetka, którą podróżowała dziewczyna zaginęła gdzieś w górach, Sebastian i jego wierne psisko Bella wyruszają jej na pomoc. Niebezpieczna wyprawa obfitować będzie w dramatyczne, ale i zabawne wydarzenia. Pożar lasu, zetknięcie oko w oko z niedźwiedziem, wysokogórska wspinaczka, a przede wszystkim spotkanie z nieznajomym pilotem okażą się dla chłopca i jego psa początkiem zupełnie nowej, niespodziewanej przygody. W jej trakcie Sebastian trafi na ślad swego zaginionego ojca.Bilety na te oraz wszystkie nadchodzące premiery w kinie Multikino w Czechowicach- Dziedzicach do nabycia w najlepszych cenach - maksymalnie 16 zł za bilet normalny na film 3D (w weekend dla osób, które posiadają swoje okulary 3D). W tygodniu bilet normalny na film 2D kosztuje 14 zł, a ulgowy 13 zł. W weekend bilet normalny na film 2D kosztuje 15 zł, a ulgowy 14 zł.

Zapraszamy!

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj