Reklama

Rozrywka

  • 22 września 2016
  • 25 września 2016
  • wyświetleń: 1180

"Siedmiu wspaniałych" premierowo w Multikinie Czechowice-Dziedzice

Materiał partnera:

Od 23 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć western "Siedmiu wspaniałych".

W najbliższy piątek do kin trafi remake legendarnego westernu "Siedmiu wspaniałych". Film wyreżyserował Antoine Fuqua, twórca takich filmów jak "Dzień próby", "Bez litości" czy "Do utraty sił". W obsadzie znalazł się Chris Pratt ("Strażnicy galaktyki", "Jurassic World"), który jest najnowszym objawieniem kina akcji. Partnerują mu m.in. Denzel Washington ("Bez litości") oraz Ethan Hawke ("Dzień próby", "Boyhood"). Za scenariusz odpowiada Nic Pizzolatto, twórca "Detektywa", jednego z najgłośniejszych seriali ostatnich lat.

W filmie armia bandytów terroryzuje małą wioskę na pograniczu amerykańsko-meksykańskim. Zrozpaczeni farmerzy zwracają się z prośbą o pomoc do grupy rewolwerowców. Siedmiu najemników postanawia stawić czoło przeważającym siłom przeciwnika, choć wydają się nie mieć szans. Czy najtwardsi rewolwerowcy będą w stanie uwolnić wioskę spod bandyckich rządów? Czy zapewnią mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo?Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj