czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 listopada 2016
  • 18 listopada 2016
  • wyświetleń: 2303

Seans w Filmowym Klubie Seniora: "Jak Bóg da"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Za nami:

Kino Świt zaprasza seniorów i nie tylko na włoską komedię "Jak Bóg da". Film będzie można obejrzeć w czwartek, 18 listopada o godzinie 14.30.

Tommaso to ceniony rzymski kardiochirurg. I ateista. Wraz z żoną Carlą i dwójką dorosłych już dzieci tworzą modelową, nowoczesną, mieszczańską rodzinę. Przynajmniej tak im się wydaje. Gdy ich syn zapowiada, że ma rodzinie coś ważnego do powiedzenia, ojciec jest przekonany, iż jego latorośl ma zamiar wyznać im, że jest gejem. Programowo brzydzący się dyskryminacją Tommaso jest dumny, że nadarza się okazja, by udowodnić sobie i całemu światu, jak otwartym i tolerancyjnym jest człowiekiem. W końcu przychodzi dzień "coming outu" i Andrea wyznaje: "Postanowiłem zostać... księdzem". Tu kończy się tolerancja i otwartość ojca. Jego osobistym wrogiem staje się charyzmatyczny ksiądz Pietro, który zdaniem chirurga namieszał jego synowi w głowie. Tommaso przygotowuje iście szatański plan..Czas trwania: 1 godz. 27 min.
Reżyseria: Edoardo Maria Falcone
Scenariusz: Edoardo Maria Falcone, Marco Martani
Gatunek: komedia
Produkcja: Włochy
Obsada: Marco Giallini (Tommaso), Alessandro Gassman (Don Pietro), Laura Morante (Carla), Ilaria Spada (Bianca)

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj