czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 5 grudnia 2016
  • 12 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1353

Trwa sprzedaż biletów na film "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Od 5 grudnia w sieci Multikino poza zakupem biletów na film "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" można dokonać również rezerwacji. Kup lub zarezerwuj bilet już dziś i nie przegap jednej z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku! "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" wejdzie na ekrany 15 grudnia, a pierwsze pokazy filmu odbędą się już 14 grudnia wieczorem.

Reklama

Pierwszy z serii spin-offów Gwiezdnych wojen "Łotr 1" trafi do polskich kin 15 grudnia, a już 14 grudnia wieczorem odbędą się pierwsze seanse. Akcja filmu, opowiadającego historię buntowników próbujących wykraść plany Gwiazdy Śmierci, będzie rozgrywać się przed wydarzeniami ukazanymi w produkcji "Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja". Na wielkim ekranie widzowie zobaczę między innymi: Felicity Jones, Foresta Whitakera oraz Madsa Mikkelsena.

Bilety na pierwsze przedpremierowe i premierowe pokazy filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj