czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 30 sierpnia 2017
  • 31 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 1056

Premiera "Super Spark: Gwiezdna misja" w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

​Koniec wakacji to na pewno nie koniec ciekawych propozycji kinowych skierowanych do całych rodzin. Twórcy filmu "Gang Wiewióra" zapraszają tym razem na fascynującą, międzyplanetarną przygodę! Od 1 września w Multikinie Czechowice-Dziedzice zobaczyć będzie można "Super Spark: Gwiezdna misja".

Trzynaście lat temu wszechmocny Generał Zong przejął kontrolę nad Planetą Bana. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii - Krakena, będzie nie do pokonania. Plan szaleńca przejrzał dzielny i odważny Spark. Wraz z przyjaciółmi: Vix i Chunkiem wyruszają, by ocalić świat. Przed nimi wielka przygoda i mnóstwo niebezpieczeństw. Gwiezdną misję czas zacząć!

Pełna humoru kosmiczna odyseja jest opowieścią o chłopcu, który rozpoczyna epicką przygodę, w trakcie której odnajduje swoje prawowite miejsce we wszechświecie. Inspiracją dla filmu były klasyczne filmowe i literackie dzieła, które mają znaczenie zarówno dla strony wizualnej filmu, jak i dla narracji. Wśród nich znajdują się: "Gwiezdne Wojny", "Król Lew", "Kung Fu Panda" oraz klasyczna chińska powieść "Wyprawa na Zachód". Wszystkie te wpływy są wprawnie splecione, tworząc unikalny i wizualnie zachwycający film.

W filmie głosu użyczyli m.in.: Antoni Królikowski, Przemysław Bluszcz, Justyna Szafran.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kasie kina, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj