Rozrywka

  • 9 maja 2018
  • 13 maja 2018
  • wyświetleń: 3429

"Rampage: dzika furia", czyli jak poskromić gniew bestii w Multikinie

Materiał partnera:

Od 11 maja w Multikinie będzie można zobaczyć widowiskowy film "Rampage: dzika furia", w którym łagodny goryl George niespodziewanie zmienia się w nieposkromioną bestię. Wkrótce świat przerodzi się w nieustające pole walki ... A to dopiero początek wrażeń!

"Rampage: dzika furia" to historia o gorylu George’u, który na skutek nieudanego eksperymentu genetycznego niespodziewanie przemienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. George’a okiełznać może tylko jedna osoba - prymatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson), który wcześniej nawiązał z gorylem niezwykłą więź.

Przerażająca małpa to nie jedyne wyzwanie stojące przed Okoyem. Wkrótce okazuje się, że podobnej przemianie uległy także inne zwierzęta. By zapobiec zniszczeniom niesionym przez rozwścieczone drapieżniki, Okoye wraz z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym stara się znaleźć antidotum i zapobiec globalnej katastrofie, a jednocześnie ocalić goryla George’a.Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj