Rozrywka

  • 16 maja 2018
  • 20 maja 2018
  • wyświetleń: 4159

​"Deadpool 2" w Multikinie, czyli wielki powrót Wade’a Wilsona

Materiał partnera:

Wyobraźnia Wade’a Wilsona - kultowej postaci z komiksów Marvelie - nie zna granic, o czym doskonale wiedzą fani superbohatera. Druga część "Deadpool 2" wkracza do Multikina już 18 maja. Szykują się więc megaakcje, nieprawdopodobne pościgi i - rzecz jasna - potężna dawka niepoprawnego humoru.

Tym razem oszpecony w groźnym wypadku superbohater Wade Wilson wraz ze świeżo utworzoną drużyną X-Force przemierza świat, by walczyć z przestępcami i przy okazji spełniać swoje marzenia. Chce zostać wybrany najseksowniejszym barmanem sieci barów mlecznych, walczy o odzyskanie utraconego poczucia smaku, pojedynkuje się z wojownikami ninja, stawia czoło japońskim gangsterom i... sforze agresywnych seksualnie czworonogów. Przemierzanie kuli ziemskiej sprawia, że Wade odkrywa siłę rodziny i przyjaźni, przekonuje się, jak smakuje przygoda i zdobywa upragniony puchar dla Najlepszego Kochanka Świata...

W rolach głównych wystąpią Ryan Reynolds ("Bodyguard Zawodowiec"), Josh Brolin ("Avengers: Wojna bez granic", "To nie jest kraj dla starych ludzi") i Morena Baccarin ("Gotham", "Homeland").Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj