• 5 maja 2012
  • 12 czerwca 2012
  • wyświetleń: 5260

MMA: czechowiczanie w Bochni

9 czerwca w Kopalni soli w Bochni odbyła się gala MMA w której udział wzięło trzech zawodników z Czechowic.

Paweł Michałek, MMA
Paweł Michałek

Brązowy medal wywalczył Michał Czarnecki w kategorii -87kg junior, drugi z naszych zawodników Kamil Kastelik walczył w kategorii +96kg senior. Paweł Michałek - walczący w kategorii -96kg senior - ukończył zawody również na trzeciej pozycji.

W gali wzięło udział prawie 200 zawodników z całej Polski. Wśród nich Krzysztof Kułak jeden z czołowych polskich zawodników, międzynarodowy mistrz federacji KSW.

Turniej seniorów rozgrywany był w Oktagonie (klatka) gościem specjalnym gali był Tomasz Drwal, były zawodnik organizacji UFC.