czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 3 marca 2013
  • 8 marca 2013
  • wyświetleń: 1483

Futsal z okazji Dnia Kobiet

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Za nami:

Zespół Szkół "Silesia" w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na turniej z okazji Dnia Kobiet.

Już po raz VII z okazji Dnia Kobiet w Zespole Szkół "Silesia" odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W tym roku turniej odbędzie się 8 marca od godziny 9.00.

Udział potwierdziły podobnie jak w roku ubiegłym reprezentacje czechowickich gimnazjów GP 1 i GP 2 oraz GP Bestwinka. Szkoły ponadgimnazjalne będą reprezentować gospodynie turnieju oraz L.O. i ZSTiL Czechowice-Dziedzice.

Kolejny raz dzięki organizatorom najlepsze trzy drużyny zostaną nagrodzone pucharami, dyplomami oraz medalami. Oprócz trzech najlepszych drużyn wszystkie uczestniczki zostaną obdarowane z okazji ich święta kwiatami. Będzie również prowadzona klasyfikacja indywidualna nagrodzona dyplomami i statuetkami w kategoriach: najlepsza bramkarka, najlepsza zawodniczka, najskuteczniejsza zawodniczka.

W tym roku zapraszamy do udziału w turnieju "dzikie drużyny", czyli dziewczęta i kobiety, które nie są w składach zaproszonych drużyn szkolnych, a mają chęć gry. Jednak proszę o zgłoszenie tych drużyn pod numerem telefonu 501-525-290 w terminie 7 marca do godziny 12.00.

Organizatorem turnieju jest Zespół Szkół "Silesia" oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Mariusz Maławy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj