czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 września 2011
  • 6 października 2011
  • wyświetleń: 30550

Rajd Czechowicki - film i zdjęcia

W weekend Automobilklub Śląski zorganizował trzecią już rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska - V Rajd Czechowicki.

Reklama

V rajd czechowicki


W sobotę 1 października tereny naszej gminy były areną zmagań młodych adeptów sztuki rajdowej, którzy do pokonania mieli 7 odcinków specjalnych, w tym dwukrotnie przejeżdżane kryterium w centrum miasta.

Dzięki przychylności władz Czechowic-Dziedzic cała baza rajdu zlokalizowana była na terenie stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a uroczysty start oraz meta zawodów zlokalizowane na placu przed Urzędem Miasta.

Zawodnicy rywalizowali na trudnych technicznie, krętych i wymagających trasach, które w minionych latach w różnych konfiguracjach były używane m.in. w Rajdzie Wisły.Łączna długość odcinków specjalnych przekroczyła 27 km. Był to doskonały egzamin dla załóg i samochodów, a także okazja do treningu przed kolejnymi eliminacjami, dla kierowców jeżdżących w Mistrzostwach Polski.

V Rajd Czechowicki 2011 · fot. Michał Górski


Centrum Fotograficzne Ryszard Żoczek

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Piłsudskiego 8

kom. 0600065053

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.