Wiadomości

  • 25 lutego 2012
  • wyświetleń: 4567

Komunikat z Urzędu Skarbowego

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Czechowicach Dziedzicach wydał komunikat dotyczący składania zeznań podatkowych i zwrotu nadpłaty.

Jak informuje, zwrot nadpłaty następuje w dwóch formach: na rachunek bankowy podatnika (zgłoszenie i zmiany rachunku bankowego należy składać na właściwym druku) lub w gotówce: - wypłata w kasie ajenta albo w formie przekazu pocztowego.

Zwroty nadpłat do 8,80 zł są wypłacane wyłącznie w kasie ajenta na pisemny wniosek podatnika. Przy czym nie ma możliwości odbioru nadpłaty w kasie ajenta w dniu żądania zwrotu.

W związku z prowadzeniem obsługi kasy w Urzędzie Skarbowym w Czechowicach-Dziedzicach przez Bank Spółdzielczy zwroty z kasy są dokonywane po wcześniejszym uzgodnieniu terminu ich wypłaty z Podatnikiem (pismo o zwrot nadpłaty z kasy z podanym numerem kontaktowym, składane wraz z zeznaniem podatkowym).

W przypadku zeznań nierzetelnych, wypełnionych niezgodnie z ustalonymi wymaganiami i zawierających błędy oraz oczywiste pomyłki - termin zwrotu nadpłaty liczony jest od dnia usunięcia nieprawidłowości w zeznaniu podatkowym.

aka / czecho.pl

źródło: Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj