czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2012
  • 4 marca 2012
  • wyświetleń: 2034

Niepełnosprawni: projekt EFS

W maju rozpoczną się zajęcia w ramach projektu "Pomagać aktywnie - promocja aktywnej integracji w gminie Czechowice - Dziedzice" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego skierowane m.in.: do rodziców dzieci niepełnosprawnych.

O zajęciach poinformował Ośrodek Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach. Jak wyjaśnia instytucja, przeprowadzone będą: trening umiejętności rodzicielskich, trening motywacyjny, zajęcia rekreacyjno-relaksacyjne, specjalistyczne poradnictwo, wsparcie psychologa, doradca zawodowy, grupa wsparcia, trening radzenia sobie ze stresem i emocjami, trening autoprezentacji z elementami wizażu, warsztaty przełamujące stereotypowe postrzeganie roli kobiety i mężczyzny w rodzinie i społeczeństwie.

Podczas projektu planuje się również zorganizowanie spotkań i wyjazdów integracyjnych dla rodziców wraz z rodzinami. Zajęcia prowadzone będą przez fachowców i potrwają do października 2013r.

Wszystkich chętnych, którzy nie wypełnili dotąd ankiety zapraszamy od 1 do 30 marca od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku do Biura Projektu znajdującego się przy ul. Traugutta 1 (I piętro, pokój nr 10, tel. (32) 211- 45-37 lub 503-894-181).

Rekrutacja do grupy rodziców dzieci niepełnosprawnych odbędzie się wśród osób, które wypełniły ankiety w ubiegłym roku i w marcu br. zgodnie z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Pomagać aktywnie - promocja aktywnej integracji w gminie Czechowice - Dziedzice" w latach 2012-2013 zamieszczonego na stronie OPS: www.ops.czechowice-dziedzice.pl w zakładce: "Projekt systemowy".

aka / czecho.pl
źródło: OPS Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.