czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 lipca 2012
  • wyświetleń: 2318

Wyróżniony Urząd Skarbowy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj

Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach otrzymał tytuł i certyfikat "Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy 2012" przyznawany przez Ministerstwo Finansów i Business Centre Club.

Reklama

Czechowicki Urząd Skarbowy znalazł się wśród 59 laureatów nagrodzonych certyfikatem. Warto również odnotować, że całym województwie śląskim w 2012 roku wyróżnienie otrzymały tylko cztery placówki.

Celem konkursu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcą relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem.

Laureatów tegorocznej jubileuszowej edycji konkursu wyłoniono na podstawie 22 tysięcy ankiet wypełnionych przez przedsiębiorców. Ocenie podlegała jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji z urzędem oraz kompetencje pracowników.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj