czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 11 września 2012
  • wyświetleń: 3792

Pijany spowodował kolizję

Blisko 3 promile alkoholu miał we krwi kierowca volkswagena zatrzymany przez czechowickich policjantów. 35-latek spowodował kolizję z innym pojazdem i jakby tego było mało jechał bez uprawnień.

Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Legionów. Kierujący volkswagenem golfem mężczyzna nie zachował ostrożności i najechał na tył jadącego przed nim opla vectry. Nic dziwnego skoro badanie alkomatem wykazało, że sprawca miał we krwi prawie 3 promile alkoholu.

W trakcie dalszych sprawdzeń okazało się, że nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Sąd zatrzymał mu bowiem prawo jazdy za wcześniejsze, podobne przestępstwo.

Tak więc teraz odpowie nie tylko za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, ale także za złamanie sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, za co grozi mu do 2 lat za kratami.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.