czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 listopada 2012
  • wyświetleń: 2543

ZS Silesia: staże w Granadzie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

W związku z zakwalifikowaniem do realizacji kolejnego projektu w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" Leonardo da Vinci, Zespół Szkół "Silesia" otrzymał dofinansowanie na organizację dwóch staży w Granadzie w Hiszpanii, w marcu i we wrześniu 2013 roku.

Reklama

ZS Silesia, uczenie się przez całe życie


Dofinansowanie uzyskano w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt pt.: "Grafik komputerowy - profesja z pasją" dotyczy 3 tygodniowej mobilności dwóch grup liczących 10 uczniów każda, technikum o specjalności technik organizacji reklamy.

Uczestnicy staży nabędą umiejętności pracy z programami graficznymi w tworzeniu grafiki na potrzeby internetu, reklamy do druku i montażu materiału firmowego. W ramach projektu uczestnicy wezmą udział w kursie języka hiszpańskiego, w programie kulturowym w Hiszpanii oraz będą mieli również okazję odwiedzić szkoły kształcące studentów w dziedzinie grafiki komputerowej oraz profesjonalne studio 3D. Przed wyjazdem na staże odbędą się zajęcia z przygotowania języka branżowego angielskiego, pedagogicznego i kulturowego.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu "Uczenie się przez całe życie".

aka / czecho.pl
źródło: Zespół Szkół Silesia

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj