czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 8 marca 2013
  • wyświetleń: 1190

ZS Silesia: o twórczości Tuwima

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

7 marca w Zespole Szkół "Silesia" został rozstrzygnięty konkurs dla uczniów szkoły na najlepszą prezentację multimedialną pt: "Życie i twórczość Juliana Tuwima".

Konkurs miał na celu między innymi popularyzację twórczości literackiej Juliana Tuwima i wiedzy o poecie, a także rozwijanie czytelnictwa u młodzieży i kształtowanie kultury literackiej.

Komisja konkursowa w składzie: Anna Bronowska, Joanna Jero i Alicja Szafarczyk miejsce pierwsze przyznała prezentacji multimedialnej wykonanej przez ucznia 3 a T4 Krzysztofa Giertlera, drugie miejsce przypadło uczennicy klasy 2 a T4 - Sylwii Gracjas. Laureaci zostali nagrodzeni nagrodami książkowymi i dyplomami.

Zwycięskie prace zostały również zgłoszone do konkursu organizowanego przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Bielsku-Białej na prezentację multimedialną pt: "Mój ulubiony pisarz, poeta".

aka / czecho.pl, źródło: Zespół Szkół Silesia

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj