czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2013
  • 18 maja 2013
  • wyświetleń: 3323

Dzień otwarty w ZS "Silesia"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

W Zespole Szkół Silesia zorganizowano Dzień Otwarty Szkoły. Miał on na celu prezentację szkoły i przybliżenie placówki potencjalnym uczniom i ich rodzicom.

Reklama

Gimnazjaliści zapoznali się z ofertą edukacyjną, wzięli udział w koncercie Big Bandu, zwiedzili szkolę i obejrzeli prace wykonane przez uczniów podczas lekcji. Zostali również zaproszeni do studia fotograficznego znajdującego się w szkole, gdzie wzięli udział w sesji zdjęciowej.

Z myślą o gościach zostały zorganizowane różnorodne konkursy np. na najszybciej złożony komputer, quizy językowe. Przedstawione zostały projekty europejskie: Leonardo da Vinci i Comenius, w których brali udział uczniowie. Zaprezentowane zostały również prace Szkolnego Klubu Rękodzieła i uczniów klas technikum organizacji reklamy.

W ramach tego dnia odbył się również turniej piłki nożnej halowej chłopców szkół gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół "Silesia".

Grupy oprowadzane były przez uczniów naszej szkoły, którzy wykonali swoje zadanie z dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem i poczuciem humoru.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj