czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2014
  • 27 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1321

Konkurs informatyczny w ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Za nami:

We wtorek 29 kwietnia w Zespole Szkół "Silesia" w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się konkurs informatyczny: "Demontaż i montaż zestawu komputerowego", który jest przeznaczony dla uczniów trzecich klas szkół gimnazjalnych.

Reklama

Każdy uczeń, który chce wziąć udział w rywalizacji musi przesłać zgłoszenie na adres tomasz@mola.net.pl do 28 kwietnia lub zgłosić swój udział osobiście w Szkole. Przy zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, szkołę, klasę i numer telefonu. O udziale w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy otrzymają kompletny zestaw komputerowy, który będą musieli całkowicie rozkręcić i złożyć na czas. Otrzymają także kompletny zestaw serwisowy do własnej dyspozycji na czas konkursu. Kryterium wygrania w konkursie jest najkrótszy czas rozkręcenia i złożenia zestawu komputerowego oraz poprawność jego złożenia aż do zalogowania się do systemu operacyjnego.

Gimnazjaliści biorący udział w konkursie otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięzca nagrodę książkową ufundowaną przez wydawnictwo Helion: "Montaż Komputera PC" - wydanie II. Organizatorem konkursu jest p. Tomasz Mola, nauczyciel przedmiotów informatycznych w ZS "Silesia".

BM / czecho.pl

źródło: Zespół Szkół Silesia

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj