Wiadomości

  • 27 listopada 2014
  • wyświetleń: 4273

ZS Silesia w projekcie Erasmus+

W listopadzie Magdalena Czarnecka i Tomasz Figura, koordynujący projekt Erasmus+ "Być albo nie być...? w świecie nowoczesnych technologii", reprezentowali Zespół Szkół "Silesia" na pierwszym międzynarodowym spotkaniu projektowym, inaugurującym dwuletnią współpracę szkół z Polski, Cypru, Hiszpanii, Chorwacji i Czech.

Koordynatorzy z krajów partnerskich spotkali się w czeskich Březnicach w szkole koordynatora projektu. Konferencja miała na celu ustalenie szczegółowych działań i omówienie pierwszego spotkania uczniów biorących udział w projekcie, zaplanowanego na kwiecień 2015 roku w Polsce.

ZS Silesia, Erasmus, projekt, szkoła
Uczestnicy spotkania w czeskich Březnicach · fot. ZS Silesia


Dzięki dofinansowaniu z funduszy UE, udział uczniów Zespołu Szkół "Silesia" w działaniach projektowych jest całkowicie bezpłatny.

W związku ze zmianami w regulaminie rekrutacji do projektu Być albo nie być... w świecie nowoczesnych technologii, wynikającymi z ustaleń podczas pierwszego międzynarodowego spotkania koordynatorów projektu, termin rekrutacji został wydłużony do 30 listopada 2014 r. Projekt obejmuje współpracę ze szkołami w Czechach, Chorwacji, Hiszpanii i na Cyprze, a związany jest z wykorzystywaniem nowoczesnych technologii w uczeniu się. Szczegóły na stronie szkoły - http://www.zssilesia.edu.pl.

aka / czecho.pl

źródło: Zespół Szkół Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj