czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 stycznia 2015
  • 1 maja 2015
  • wyświetleń: 1808

Uwolnij swoje wiersze z szuflady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Piszesz wiersze? Nie miałeś nigdy okazji, by się nimi podzielić? Weź udział w konkursie "Uwolnij swoje wiersze z szuflady" i pochwal się swoją twórczością.

Zespół Szkół "Silesia" ogłasza konkurs poetycki dla uczniów klad II i III gimnazjum pt: "Uwolnij swoje wiersze z szuflady". Uczestnik konkursu ma za zadanie nadesłanie nigdzie wcześniej niepublikowanego i nienagradzanego wiersza na dowolny temat. Każdy chętny może zgłosić maksymalnie dwa teksty.

Zgłoszone prace należy opatrzyć metryczką: imię i nazwisko autora pracy, wiek, tytuł pracy, nazwa i adres szkoły z telefonem, imię i nazwisko nauczyciela pod którego kierunkiem praca powstała. Komisja konkursowa przy ocenie prac będzie brała pod uwagę oryginalność oraz poprawność językową (ortografię i interpunkcję). Spośród nadesłanych prac zostaną wyłonione trzy najlepsze, których autorzy zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami, pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy z podziękowaniami.

ZS "Silesia" przyjmuje prace konkursowe do 26 maja. Prace należy nadesłać drogą elektroniczną na adres: anna.husarek@poczta.fm, z dopiskiem: konkurs poetycki. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 26 maja na stronie internetowej zssilesia.edu.pl.

BM / czecho.pl, źródło: Zespół Szkół Silesia

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj