czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 marca 2015
  • wyświetleń: 1498

Wybory Książek w ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

W dniach 12 i 13 marca uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół "Silesia" wezmą udział w Ogólnopolskich Wyborach Książek. Organizatorem akcji jest redakcja miesięcznika "Biblioteka w Szkole" we współpracy z Towarzystwem Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich oraz redakcją "Biblioteki Szkolne Online".

Reklama

wybory książek


Każdy uczeń będzie mógł wziąć w nich udział - otrzyma kartę do głosowania, na której wpisze trzy tytuły i autorów, jego zdaniem, najciekawszych książek. Po głosowaniu sporządzony zostanie szkolny spis najciekawszych książek, który przesłany zostanie do organizatorów akcji.

- To będzie nasz wkład w tworzenie ogólnopolskiego wykazu, który z kolei zostanie przekazany Ministerstwu Edukacji Narodowej. Was, drodzy uczniowie i nauczyciele, zachęcamy do przemyślenia Waszych wyborów, przypomnienia sobie tytułów ulubionych książek lub książek ostatnio przeczytanych, a godnych polecenia innym - czytamy na stronie szkoły.

Wyniki wyborów posłużą do zakupu książek do bibliotek szkolnych w ramach planowanych funduszy na lata 2016-2020. Patronem wyborów jest Minister Edukacji Narodowej pani Joanna Kluzik-Rostkowska.

Koordynatorami akcji na terenie szkoły są: Anna Husarek, Magdalena Czarnecka i Tomasz Zygmunt.

BM / czecho.pl

źródło: Zespół Szkół Silesia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj