Reklama

Wiadomości

  • 28 września 2016
  • wyświetleń: 4112

Konferencja podsumowująca projekt w Zespole Szkół Silesia - zdjęcia

W piątek, 16 września odbyła się uroczysta konferencja podsumowująca dwuletni projekt realizowany w Zespole Szkół "Silesia" pt. "Aktywni w Domach Pasywnych - mobilność zawodowa uczniów i kadry" w ramach programu Erasmus+, Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Konferencja podsumowująca projekt w ZS Silesia - 16.09.2016 · fot. ZS Silesia


Projekt obejmował różnorodne działania zmierzające do osiągnięcia założonych celów i wypracowania trwałych rezultatów. Ciekawa i nowoczesna tematyka projektu z dziedziny budowy domu samowystarczalnego energetycznie, prowadzenia ekologicznej kampanii marketingowej i przedsiębiorczości, zachęciła uczniów i nauczycieli do uczestnictwa w nim. W sumie odbyło się 98 mobilności do trzech krajów partnerskich: Hiszpanii, Portugalii i Grecji.

Konferencję prowadzili uczniowie Sandra Nawrocka i Tymoteusz Kwiecień - uczestnicy projektu. Spotkanie było kolejną okazją do zaprezentowania zaproszonym gościom rezultatów zamieszczonych na stronie internetowej projektu. Podczas konferencji, pan Dyrektor Kazimierz Borawski wręczył uczestnikom dokumenty Europass Mobilność, a pani Bogna Kroker, opiekująca się stażystami podczas pobytu za granicą, podzieliła się swoimi wrażeniami i wskazała, jak znacząco udział w projekcie wpływa na rozwój zawodowy i osobisty jego uczestników. Swoją relację z praktyk zaprezentowali w formie fotoblogów przedstawiciele poszczególnych grup biorących udział w zagranicznych praktykach zawodowych.

Na zakończenie głos zabrali szkolni koordynatorzy, pani Aldona Macura i pani Magdalena Wilewska, dziękując wszystkim za współpracę w projekcie, poświęcony czas oraz zaangażowanie na każdym etapie.

Aldona Macura

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj