Wiadomości

  • 24 września 2018
  • wyświetleń: 22143

[WIDEO, ZDJĘCIA] Zaprezentowano kandydata PiS-u na burmistrza

Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie zaprezentowało kandydata na burmistrza Czechowic-Dziedzic. Nie ma niespodzianki. Zgodnie z naszymi przewidywaniami o urząd gospodarza gminy powalczy Wojciech Leśny.W obecności wiceministra Stanisława Szweda, senatora Andrzeja Kamińskiego oraz posła Grzegorza Pudy oficjalnie przedstawiono Wojciecha Leśnego - kandydata na urząd burmistrza Czechowic-Dziedzic.

- Liczymy, że Pan Wojciech Leśny, wspólnie z kandydatami do rady miasta, powalczy skutecznie o urząd burmistrza Czechowic-Dziedzic. Jest młody i dynamiczny. Wierzymy, że jego działanie będzie skuteczne - mówił wiceminister Stanisław Szwed.

Wojciech Leśny pokrótce przedstawił założenia programy wyborczego. W jego ocenie w Czechowicach-Dziedzicach należy poprawić infrastrukturę drogową, zawiązując głębszą współpracę z powiatem bielskim. Kandydat PiS-u uważa, że miasto powinno korzystać z programów rządowych - m.in. program "Mieszkanie+" oraz "Stop Smog".

Wojciech Leśny kandydatem PiS-u na burmistrza Czechowic-Dziedzic - 24.09.2018 · fot. czecho.pl


Wojciech Leśny zwrócił także uwagę, że gmina powinna wspierać "mądre inwestycje biznesowe". - Trzeba pozyskiwać dobry inwestorów, to znaczy takich, którzy będą dawać wysokopłatną pracę, ale i odprowadzać podatki w naszej gminie - mówił kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd burmistrza Czechowic-Dziedzic.

Jednym z postulatów Wojciecha Leśnego jest utworzenie stref aktywności i rekreacji - m.in. zagospodarowanie terenu wokół stawu Kopalniok. Działacz Prawa i Sprawiedliwości chce również zmienić centrum miasta na "nowoczesne i funkcjonalne".

- Staraniem parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości udało się wpisać dworzec kolejowy na listę obiektów, które zostaną zmodernizowane. Obowiązkiem miasta jest doprowadzić do takiej sytuacji, że otoczenie dworca będzie świecić jego blaskiem - poinformował Wojciech Leśny.

Padła też konkretna deklaracja. Jeśli Wojciech Leśny wygra wybory, dzieci i młodzież oraz emeryci będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej.

Kandydaci KW PiS do Rady MiejskiejOkręg nr 1
1. RZEPECKA Justyna
2. BABIJ Grzegorz
3. PRZYGODA Jerzy
4. BILIK Halina
5. PASIERBEK Szymon
6. MAŁCZĘĆ Małgorzata
7. DUDEK Kamil
8. GWIZDOŃ Robert

Okręg nr 2
1. LEŚNY Wojciech
2. PASIERBEK Marek
3. PIENIĄŻEK Marek
4. PIEKUTOWSKA Paulina
5. PAJĄK Artur
6. ŚCIGA Ewelina
7. CHOLEWA Jakub
8. PARALUK Paulina

Okręg nr 3
1. SEKTA Mariusz
2. ADAMSKI Paweł
3. DUDEK Damian
4. RASZKA Barbara
5. DANEL Rafał
6. WOJACZEK-MAKUŁA Marta
7. KOZIK Mateusz
8. BABIJ Sara


Kandydaci KW PiS do Rady Powiatu (okręg nr 2)1. ADAMSKA Barbara
2. RZEPECKI Artur
3. ZUBER Krzysztof
4. SZTENDER Anna
5. TITTOR Kamila
6. DANEL Alojzy
7. HOLISZ Jan
8. PIECHOWICZ Michał
9. GWIZDOŃ Krystyna
10. PISAREK Stanisław

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.