czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 marca 2021
  • wyświetleń: 3044

Meczu MRKSu z GKS Radziechowy-Wieprz znów przełożony!

Po raz kolejny w tym sezonie nie dojdzie do skutku zaległe spotkanie 13. kolejki IV ligi śląskiej, gr.II, w którym piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice mieli mierzyć się na wyjeździe z drużyną GKS Radziechowy-Wieprz.

Reklama

Wobec przesłanego przez ywali oficjalnego pisma, udokumentowanego fatalnym stanem boiska w Radziechowach poprzez załamanie pogody w ostatnich kilkudziesięciu godzinach, Komisja ds. Rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach przełożyła mecz na inny termin, który zostanie ustalony na najbliższym posiedzeniu organu prowadzącego rozgrywki.

Przypomnijmy, iż w pierwotnej wersji terminarza rundy jesiennej, starcie obu ekip zaplanowane było na 17 października ubiegłego roku, ale na przeszkodzie stanął wówczas także zły stan murawy. Z kolei w drugim terminie - 21 listopada starcie zostało ponownie przełożone z powodu zagrożenia epidemicznego.

Tym samym wedle nowego terminarza - rundę wiosenną podopieczni Jarosława Kupisa zainaugurują dwoma potyczkami wyjazdowymi. W sobotę - 13 marca o godzinie 15:00 zmierzą się oni z Decorem Bełk, a równo tydzień później o godzinie 15:30 staną w szranki z rezerwami GKS-u Tychy. Na własnym stadionie MRKS zagra zatem dopiero 27 marca, gdzie o godzinie 15:30 gościć będzie Jedność 32 Przyszowice, z którą notabene czeka go jeszcze zaległa - wyjazdowa konfrontacja 14 kwietnia (środa - godz.17:30).

ups / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.